UniCredit Bank Slovakia, a.s.

UniCredit - banka s komplexnými finančnými službami pre všetky segmenty UniCredit Bank Slovakia a. s. vznikla fúziou UniBanky, a. s. a HVB Bank Slovakia a. s. v apríli 2007. Obe banky už predtým pôsobili na slovenskom trhu vyše 17 rokov a vybudovali si výnimočné renomé v niekoľkých oblastiach. Zlúčením dvoch bánk s rozdielnou stratégiou sa vyprofilovala nová, univerzálna banka so silným zameraním na retailové bankovníctvo, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti privátneho a firemného bankovníctva. Zaradila sa medzi kľúčových hráčov na slovenskom bankovom trhu.

Prostredníctvom jednej z najširších pobočkových sietí na Slovensku je klientom nablízku vo všetkých regiónoch. Pokrýva finančné potreby individuálnych klientov, podnikateľov a firiem. Ponúka tiež exkluzívne služby pre klientov privátneho bankovníctva. UniCredit Bank patrí k lídrom vo financovaní firiem na slovenskom trhu. Obsluhuje všetky segmenty trhu. Klientelou banky sú globálne medzinárodné spoločnosti, nadnárodné a zahraničné firmy, stredne veľké firmy, developerské spoločnosti, firmy z oblasti agrobiznisu, ako aj firmy z finančného sektora.

Konkurenčnou výhodou banky je, že je súčasťou najsilnejšej bankovej skupiny v strednej a východnej Európe. Vďaka tomu využíva prístup, ktorý umožňuje harmonizáciu obchodných podmienok a spôsobu obsluhy veľkých medzinárodných klientov. Znamená to, že týchto klientov je banka schopná obsluhovať na rovnakej úrovni a rovnakým spôsobom akú sú zvyknutí vo svojich domovských krajinách.

UniCredit Bank už od roku 2008 umožňuje svojim klientom vyberať hotovosť z bankomatov všetkých bánk skupiny UniCredit v zahraničí za rovnaké ceny ako z vlastných bankomatov na Slovensku. K dispozícii je vám takmer 19 000 bankomatov skupiny UniCredit v 18 krajinách - Rakúsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Nemecko, Maďarsko, Taliansko, Kazachstan, Kirgistan, Poľsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko a Ukrajina.

Služby na bankomatochUniCredit

 

Dobíjanie EasyUniCredit

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile.

Dobíjanie O2UniCredit

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet O2 mobilného operátora O2.

Platný daňový doklad o dobití kreditu vystaví Telefónica O2 Slovakia zákazníkovi na požiadanie v ktorejkoľvek značkovej predajni O2. Dobíjanie prostredníctvom bankomatov je zo strany banky spoplatnené ako POS operácia (podobne ako nákup v kamennom obchode). Zákazník inej banky teda neplatí vysoké poplatky ako pri výbere hotovosti.

Dobitie kreditu prostredníctvom bankomatov je dostupné aj majiteľom platobných kariet vydaných inými bankami.

Hodina deťomUniCredit

 

Na Hodinu deťom je možné prispieť aj cez bankomaty prednastavenou symbolickou hodnotou 2 € alebo ľubovoľnou sumou na pomoc ďeťom.

Výber hotovostiUniCredit

 

Výber hotovosti z bankomatu v SR alebo v zahraničí označeného logom príslušného typu Platobnej karty.

Zmena PINu na karteUniCredit

 

Realizácia zmeny PIN čísla na platobnej karte prostredníctvom bankomatu.

Zostatok na účteUniCredit

 

Informácia o disponibilnom zostatku na účte ku karte prostredníctvom bankomatu.