Dobíjanie Easy

 

Easy kartu môžeš dobiť sebe či komukoľvek inému 24 hodín denne 365 dní v roku cez bankomaty vybraných slovenských bánk (Slovenská sporiteľňa, VÚB, Tatra banka, ČSOB, UniCredit Bank, Prima banka Slovensko, Volksbank, OTP Banka Slovensko, Poštová banka). Stačí, keď si držiteľom ľubovoľnej platobnej karty vydanej na Slovensku alebo platobnej karty VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro vydanej zahraničnou bankou. (Keď použiteľnosť platobnej karty nie je obmedzená jej vydavateľom. Použitie zahraničných platobných kariet nesmie byť územne ohraničené.) Neplatíš žiadne poplatky za transakciu (okrem bankových poplatkov). Čím vyššiu dobíjanú sumu si zvolíš, tým vyšší kredit navyše dostaneš.

 • Vlož platobnú kartu do bankomatu a zadaj jej PIN kód.
 • Vyber si z ponúkaných možností položku KARTA Easy.
 • Zadaj telefónne číslo, ktoré chceš dobiť, a potvrď ho (predtým číslo skontroluj, pretože ak omylom dobiješ nesprávnu kartu, dobitie nemožno reklamovať).
 • Vyber sumu, ktorú chceš dobiť, a potvrď platbu.
 • Ak dobíjaš kredit niekomu inému a chceš dostať potvrdenie o dobití na svoj telefón, zadaj aj svoje telefónne číslo ako notifikačné.
 • Bankomat ti vydá potvrdenku o poskytnutí služby, ktorá obsahuje dobíjané číslo a dobíjanú sumu.
 • Dobitie je potvrdené SMS správou zaslanou na dobíjaný telefón.

Banky

Československá obchodná banka, a.s.ČSOB SR

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile.

OTP Banka Slovensko, a.s.OTP

 

Kredit na Easy karte si môžete navýšiť vo všetkých bankomatoch OTP Banky Slovensko. Easy si môžete dobiť 24 hodín denne, 365 dní v roku. Je to jednoduché, rýchle, výhodné a môžete získať aj kredit navyše. Čím vyššiu dobíjanú sumu si zvolíte, tým vyšší kredit navyše dostanete. Dobiť kredit môžete na svojej Easy karte, ale aj niekomu inému. Stačí mať ľubovoľnú platobnú kartu vydanú v SR alebo platobnú kartu VISA, MAESTRO, EUROCARD/MASTERCARD vydanú v zahraničí.

Poštová banka, a.s.PB

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile. On-line navýšenie kreditu predplatnej karty EASY mobilnej siete T-Mobile.

Prima banka Slovensko, a.s.Prima

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile.

Slovenská sporiteľňa, a.s.SLSP

 

Od 16. mája 2002 Slovenská sporiteľňa prostredníctvom bankomatov ponúka novú službu - dobíjanie kreditu na predplatené telefónne EASY karty spoločnosti Eurotel. SLSP sa tak stáva prvou bankou na Slovensku, ktorá prostredníctvom svojich bankomatov umožnila dobíjanie kreditu na predplatené telefónne karty mobilných operátorov spoločnosti Eurotel aj Orange.

Tatra banka, a.s.TB

 

Tatra banka od augusta 2003 pripravila v spolupráci so spoločnosťou EuroTel novú službu a umožňuje dobíjanie EASY kariet cez svoju sieť bankomatov.

Tatra banka od augusta 2003 pripravila v spolupráci so spoločnosťou EuroTel novú službu a umožňuje dobíjanie EASY kariet cez svoju sieť bankomatov.

Služba je potvrdená priamo cez bankomat potvrdenkou a následne aj cez SMS správu na dobíjaný mobilný telefón. Ak zákazník potrebuje daňový doklad vyúčtovania služby Dobíjanie EASY cez bankomat, spoločnosť EuroTel ho vystaví na ktoromkoľvek pracovisku Služby zákazníkom.

Postup pri dobíjaní EASY karty prostredníctvom bankomatu:

 • Skontrolujte, či mobilný telefón, ku ktorému dobíjate kredit je zapnutý.
 • Vložte platobnú kartu do bankomatu a zadajte jej PIN-kód.
 • Vyberte si z ponúkaných možností položku KARTA EASY
 • Zadajte telefónne číslo, ktoré chcete dobiť a potvrďte ho (predtým číslo skontrolujte, pretože ak omylom dobijete nesprávnu EASY kartu, dobitie nemožno reklamovať).
 • Ak dobíjate kredit niekomu inému a chcete dostať potvrdenie o dobití na svoj telefón, zadajte aj svoje telefónne číslo ako notifikačné.
 • Vyberte si sumu, ktorú chcete dobiť a realizujte svoju platbu!
 • Vzápätí dostanete potvrdenku o poskytnutí služby, ktorá obsahuje dobíjané číslo a dobíjanú sumu.
 • Dobitie je potvrdené SMS správou zaslanou na dobíjaný telefón

UniCredit Bank Slovakia, a.s.UniCredit

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile.

Sberbank Slovensko, a.s.Volksbank

 

Dobitie predplatených telefónnych kariet EASY mobilného operátora T-mobile.

Všeobecná úverová banka, a.s.VÚB

 

Kredit na karte Easy od T-Mobilu si môžete komfortne dobiť prostredníctvom bankomatov VÚB banky. Na používanie tejto služby nie je potrebná žiadna aktivácia, stačí, ak máte kartu ktorejkoľvek banky a číslo telefónu s kartou Easy na dobitie. Môžete dokonca prekvapiť svojich kamarátov alebo blízkych, keď dobijete ich kartu Easy ako darček. Kartu Easy môžete dobiť na ktoromkoľvek bankomate VÚB banky. Postup dobitia je veľmi jednoduchý, stačí sledovať pokyny na obrazovke.

Ako postupovať:

 • po vložení karty do bankomatu, voľbe jazyka a zadaní PIN kódu zvoľte na obrazovke s predvolenými sumami na výber hotovosti voľbu INÁ TRANSAKCIA stlačením tlačidla vedľa tejto voľby
 • z ponúknutých volieb zvoľte službu KARTA EASY
 • požadovanú sumu navýšenia kreditu zvoľte stlačením tlačidla pri tejto sume na obrazovke bankomatu sa zobrazí výzva na zadanie telefónneho čísla, ktorého kredit sa má navýšiť
 • následne je možné zadať číslo aj iného mobilného telefónu (napr. majiteľa účtu), na ktoré má byť doručená SMS o navýšení kreditu
 • na obrazovke bankomatu sa zobrazia všetky zadané údaje, ktoré po ich skontrolovaní potvrďte tlačidlom vedľa ponuky POTVRDIŤ
 • ak ste sa pri zadávaní niektorého z údajov pomýlili, zadanie môžete zopakovať po potvrdení tlačidla nachádzajúceho sa vedľa voľby OPRAVIŤ
 • na obrazovke bankomatu sa následne zobrazí informácia o tom, že kredit na zvolenom telefónnom čísle bude zvýšený v priebehu niekoľkých minút